• Wpisów: 133
  • Średnio co: 21 dni
  • Ostatni wpis: 5 lat temu, 15:55
  • Licznik odwiedzin: 32 426 / 2834 dni
 
paula5910
 
Od dawna już stosuję zachwalaną bądź znienawidzoną Odżywkę Eveline 8w1. Wcześniej moje paznokcie były straszne: łamały się, rozdwajały, zadzierały itp. Odkąd zaczęłam ją stosowac ich kondycja znacznie się poprawiła. Stały się mocna, nie łamały się, nie rozdwajały, lakier też na niej znacznie dłużej się utrzymuje. Jednak taki efekt utrzymywał się tylko przez jakiś czas. Na te chwilę lewa ręka jest piękna jak na moje paznokcie, natomiast prawa to totalna tragedia. Z góry przepraszam za niewyraźne zdjecia i ten niedomyty lakier ale zapomniałam o nim a potem już nie robiłam od nowa zdjęc.
*Ręka lewa*
lewa na odzywce.jpg

Natomiast *ręka prawa* prezentuje się tak:
prawa.jpg

Pliki Paulinki.jpg


Paznokcie po prostu się połamały. A nie robiłam nic nadzwyczajnego. Raz nawet tylko pisałam, sięgnęłam do piórnika, wyjmuję rękę a paznokiec złamany. :( Nie mam pojęcia dlaczego się tak dzieje. :( Jednak nie przestane jej stosowac bo choc sie lamią to pod jej wpływem troszeczke rosną...

Nie możesz dodać komentarza.

 
  •  
     
    też mi urosły jak szalone paznokcie po niej ale i stwardniały na tyle, że byle stuknąć płytka o coś i trach, więc nie martw się, mam tak samo, a teraz proponuje Ci wyrównac je wszystkie do równej dla obu dłoni długości i czekac, aż równo odrosną. sama tak robię i to najlepsze rozwiązanie..